ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ανδρών Αποτελέσματα βαθμολογία.

Πρωταθλητής 2011-2012 Φιλαθλητικός

 

Τα αποτελέσματα και στους 2 ομίλους:

Α΄Ομιλος

ΟΜΑΔΑ Α 

ΟΜΑΔΑ Β

Α

Β

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

77

59

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

46

65

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΡΕΠΟ

 

 

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

50

63

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

51

59

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΡΕΠΟ

 

 

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

50

58

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

93

73

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΡΕΠΟ

 

 

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

64

52

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

68

61

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

64

60

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

70

53

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

ΡΕΠΟ

 

 

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

74

50

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

69

43

ΡΕΠΟ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

 

 

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

47

48

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

66

79

ΡΕΠΟ

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

 

 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

61

43

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

67

54

ΡΕΠΟ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

 

 

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

67

61

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

47

57

ΡΕΠΟ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

67

76

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

56

45

ΡΕΠΟ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

Βαθμολογία

ΑΝΔΡΩΝ

ENTOS

EKTOS

Βαθμ

Αγών

Νεν

Νεκ

Nικ

Ηττ

Μηδ

Επίθ

Αμυν

Διαφ

Βαθ2

 

 

1

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

7

8

15

8

3

4

7

1

0

508

415

93

 

 

2

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

6

6

12

8

2

2

4

4

0

462

469

-7

 

 

3

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

6

5

11

8

2

1

3

5

0

454

471

-17

6

 

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6

5

11

8

2

1

3

5

0

526

543

-17

6

 

5

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

7

4

11

8

3

0

3

5

0

463

515

-52

6

 

* Οι βαθμολογίες υπολογίζονται και οριστικοποιούνται μόλις ολοκληρωθεί η εισαγωγή στο σύστημα όλων των αγώνων της αγωνιστικής και μόλις η Ένωση παραλάβει τα Φύλλα Αγώνος

 

Β΄Ομιλος

 

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

Α

Β

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

43

49

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

38

63

 

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΡΕΠΟ

 

 

 

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

55

47

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

59

31

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΡΕΠΟ

 

 

 

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

59

72

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

47

38

 

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΠΟ

 

 

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

61

64

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

72

77

 

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΡΕΠΟ

 

 

 

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

82

45

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

67

52

 

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

52

38

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

57

47

 

ΡΕΠΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

 

 

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

48

54

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

46

71

 

ΡΕΠΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

 

 

 

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

76

53

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

54

61

 

ΡΕΠΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

 

 

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

64

52

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

43

33

 

ΡΕΠΟ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

 

 

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

60

63

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

58

48

ΡΕΠΟ

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

 

Βαθμολογία

0

Ομάδες

ENTOS

EKTOS

Βαθμ

Αγών

Νεν

Νεκ

Nικ

Ηττ

Μηδ

Επίθ

Αμυν

Διαφ

Βαθ2

Διαφ2

Διαφ3

1

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

8

7

15

8

4

3

7

1

0

445

391

54

 

 

2

ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

7

7

14

8

3

3

6

2

0

503

394

109

 

 

3

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

6

6

12

8

2

2

4

4

0

480

475

5

 

 

4

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

5

5

10

8

1

1

2

6

0

371

468

-97

 

 

5

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

5

4

9

8

1

0

1

7

0

400

471

-71

 

 

* Οι βαθμολογίες υπολογίζονται και οριστικοποιούνται μόλις ολοκληρωθεί η εισαγωγή στο σύστημα όλων των αγώνων της αγωνιστικής και μόλις η Ένωση παραλάβει τα Φύλλα Αγώνος

 Δεύτερη φάση

 

Γήπεδο

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

Α

Β

κλ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

51

75

ΛΙΝΤΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

63

56

κλ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

52

54

κλ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

65

75

κλ.ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

72

56

κλ ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

61

52

κλ ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

71

62

κλ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

63

61

 

Βαθμολογία

0

ΑΝΔΡΩΝ

ENTOS

EKTOS

Βαθμ

Αγών

Νεν

Νεκ

Nικ

Ηττ

Μηδ

Επίθ

Αμυν

Διαφ

Βαθ2

1

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

2

2

4

2

1

1

2

0

0

147

107

40

 

2

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

2

2

4

2

1

1

2

0

0

125

114

11

 

3

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2

2

4

2

1

1

2

0

0

138

126

12

 

4

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

2

1

3

2

1

0

1

1

0

117

115

2

3

5

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

2

1

3

2

1

0

1

1

0

115

117

-2

3

6

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1

1

2

2

0

0

0

2

0

126

138

-12

 

7

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

1

1

2

2

0

0

0

2

0

114

125

-11

 

8

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

1

1

2

2

0

0

0

2

0

107

147

-40

 

 

 

Τελική Φάση

Γήπεδο

ΟΜΑΔΑ Α (

ΟΜΑΔΑ Β

    Α

   Β

Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

48

68

κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

66

67

κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

60

65

κλ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

45

45

κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

61

69

κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.

69

58

κλ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ.

46

63

κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.

 

 

 

 Βαθμολογία

0

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ENTOS

EKTOS

Βαθμ

Αγών

Νεν

Νεκ

Nικ

Ηττ

Μηδ

Επίθ

Αμυν

Διαφ

Βαθ2

Διαφ2

Διαφ3

1

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ.

2

2

4

2

1

1

2

0

0

132

104

28

 

 

2

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.

1

1

2

2

0

0

0

2

0

104

132

-28