ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Κληρώσεις Α2 - Β' - Γ' Εθνική Ανδρών - Α2 Γυναικών, 2014-2015

Δημοσιεύτηκε στις 25 Αυγούστου 2014

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 2014-15

1η Αγωνιστική – 11/10/14

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 18/10/14

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

3η Αγωνιστική – 25/10/14

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

4η Αγωνιστική – 01/11/14

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

5η Αγωνιστική – 08/11/14

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

6η Αγωνιστική – 15/11/14

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

7η Αγωνιστική – 22/11/14

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 29/11/14

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

9η Αγωνιστική – 06/12/14

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/14

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική – 10/01/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 17/01/15

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 24/01/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

14η Αγωνιστική – 31/01/15

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

15η Αγωνιστική – 07/02/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 14/02/15

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

17η Αγωνιστική – 28/02/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

18η Αγωνιστική – 07/03/15

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

19η Αγωνιστική – 14/03/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

20η Αγωνιστική – 21/03/15

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

21η Αγωνιστική – 28/03/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 04/04/15

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

23η Αγωνιστική – 18/04/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

24η Αγωνιστική – 25/04/15

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική – 02/05/15

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 09/05/15

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΕ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΚΑΕ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

 

Β' Εθνική ανδρών 2014-15

1ου ομίλος:

1η Αγωνιστική - 12/10/14

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΠ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

2η Αγωνιστική - 19/10/14

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΚΑΠ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

3η Αγωνιστική - 26/10/14

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΚΑΠ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική - 02/11/14

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΚΑΠ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

5η Αγωνιστική - 09/11/14

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΚΑΠ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική - 16/11/14

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΚΑΠ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

7η Αγωνιστική - 23/11/14

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΚΑΠ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8η Αγωνιστική - 30/11/14

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΚΑΠ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική - 07/12/14

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΠ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

10η Αγωνιστική - 14/12/14

ΚΑΠ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11η Αγωνιστική - 21/12/14

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΠ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

12η Αγωνιστική - 11/01/15

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΑΠ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

13η Αγωνιστική - 18/01/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΠ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

14η Αγωνιστική - 25/01/15

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΠ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

15η Αγωνιστική - 01/02/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΚΑΠ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

16η Αγωνιστική - 08/02/15

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΠ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η Αγωνιστική - 15/02/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΠ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

18η Αγωνιστική - 01/03/15

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΠ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

19η Αγωνιστική - 08/03/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΑΠ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική - 15/03/15

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΠ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

21η Αγωνιστική - 22/03/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΠ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22η Αγωνιστική - 29/03/15

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΠ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

23η Αγωνιστική - 05/04/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΠ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

24η Αγωνιστική - 26/04/15

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΠ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

25η Αγωνιστική - 03/05/15

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. - ΚΑΠ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α

ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

26η Αγωνιστική - 10/05/15

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΚΑΠ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

 

 

Γ' Εθνική ανδρών 2014-15

2ου ομίλου

1η Αγωνιστική - 12/10/14

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

2η Αγωνιστική - 19/10/14

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

3η Αγωνιστική - 26/10/14

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

4η Αγωνιστική - 02/11/14

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

5η Αγωνιστική - 09/11/14

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική - 16/11/14

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική - 23/11/14

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

8η Αγωνιστική - 30/11/14

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

9η Αγωνιστική - 07/12/14

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

10η Αγωνιστική - 14/12/14

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

11η Αγωνιστική - 21/12/14

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

12η Αγωνιστική - 11/01/15

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

13η Αγωνιστική - 18/01/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

14η Αγωνιστική - 25/01/15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

15η Αγωνιστική - 01/02/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

16η Αγωνιστική - 08/02/15

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

17η Αγωνιστική - 15/02/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική - 01/03/15

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

19η Αγωνιστική - 08/03/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

20η Αγωνιστική - 15/03/15

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική - 22/03/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

22η Αγωνιστική - 29/03/15

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

23η Αγωνιστική - 05/04/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

24η Αγωνιστική - 26/04/15

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

25η Αγωνιστική - 03/05/15

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

26η Αγωνιστική - 10/05/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ρ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. Θ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

 

 

Α2 γυναικών 2014 -15

1η Αγωνιστική - 12/10/14

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2η Αγωνιστική - 19/10/14

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

3η Αγωνιστική - 26/10/14

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

4η Αγωνιστική - 02/11/14

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

5η Αγωνιστική - 09/11/14

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική - 16/11/14

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική - 23/11/14

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική - 30/11/14

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική - 07/12/14

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10η Αγωνιστική - 14/12/14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική - 11/01/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

12η Αγωνιστική - 18/01/15

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

13η Αγωνιστική - 25/01/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

14η Αγωνιστική - 01/02/15

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

15η Αγωνιστική - 08/02/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική - 15/02/15

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

17η Αγωνιστική - 01/03/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

18η Αγωνιστική - 08/03/15

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

19η Αγωνιστική - 15/03/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική - 22/03/15

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

21η Αγωνιστική - 05/04/15

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

22η Αγωνιστική - 26/04/15

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ