ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

All Star Game Παμπαίδων- Παγκορασίδων

Δημοσιεύτηκε στις 20 Μαΐου 2015

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ –ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Σας γνωρίζουμε ότι, η Τελική Φάση (All Star Game) των Παμπαίδων και Παγκορασίδων Κρήτης θα διεξαχθεί στις 23/5/2015 στο κλειστό γυμναστήριο Αρχανών  και τη συνδιοργάνωση έχει αναλάβει ο Δήμος Αρχανών – Αστερουσίων και το σωματείο Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ.

 

Συμφώνα με τη ψηφοφορία των προπονητών επιλέχτηκαν οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες :

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

  1.  

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ     (ΑΓΟΡ)

  1.  

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   ( ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

  1.  

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜ (ΚΥΔΩΝ 1)

  1.  

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔ. (ΚΥΔΩΝ 1)

  1.  

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ (ΜΕΣΣΑΡΑ)

  1.  

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

  1.  

ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

  1.  

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

  1.  

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ. (ΚΥΔΩΝ1)

  1.  

ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜ.(ΚΥΔΩΝ1)

  1.  

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Ν. (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

  1.  

ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞ.(ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)

  1.  

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Ν. (ΟΦΗ)

  1.  

ΚΙΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

  1.  

ΧΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡ(ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ )

  1.  

ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ (ΜΕΣΣΑΡΑ)

  1.  

ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

  1.  

ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

  1.  

ΜΟΥΤΣΑ ΚΛΩΝΤΙΑΝ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)

  1.  

ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

  1.  

ΚΑΜΠΑΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΟΦΗ)

  1.  

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

  1.  

KΥΡΙΑΖΗΣ (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ)

  1.  

ΣΙΚΑΛΙΑΣ ( ΔΕΙΛΙΝΟ 1)

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΟΑΧ)

2

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ Ε ΥΤΥΧΙΑ( ΟΑΧ 2000)

3

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Κ. (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ)

4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΓΓ. ( ΑΡΚΑΔΙ)

5

ΘΕΟΔΩΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘ. ( ΑΡΚΑΔΙ)

6

ΠΡΑΣΙΑΝΑΚΗ ΕΛΙΑ (ΟΑΧ)

7

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΒΙΚΥ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ)

8

ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΟΑΧ2000)

9

ΚΡΙΜΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ( ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)

10

ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΒΑΣΙΑ( ΟΦΗ)

11

ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ (ΟΦΗ)

12

ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ( ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

13

ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

14

ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗ (ΟΑΧ)

15

ΛΕΝΑΚΑΚΗ Ε.   (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)

16

ΧΡΥΣΑ ΘΩΜΑ (ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)

17

ΞΗΡΟΥΔΑΚΗ Ε. (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)

18

ΧΑΤΖΗΜΑΡΑΚΗ ( ΟΦΗ)

19

ΜΕΤΑΞΑΚΗ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

20

ΒΡΥΓΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΟΑΝ)

21

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ( ΑΟΑΝ)

22

ΚΑΣΣΑΠΙΔΗ (ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)

23

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓ(ΟΦΗ)

24

ΒΑΤΣΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ (ΟΦΗ)

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι αγώνες θα διεξαχθούν όπως παρακάτω:

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ   23/5/2015           14.00                    ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ   23/5/2015           15.30                     ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

 

Οι παραπάνω αθλητές και αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται με δική τους ευθύνη στο κλειστό γυμναστήριο Αρχανών στις 13.30 το αργότερο και να έχουν μαζί τους την αθλητική εμφάνιση του σωματείου τους.

 

Ανάμεσα στο πρώτο και το δεύτερο αγώνα θα πραγματοποιηθούν οι απονομές στις παρακάτω ομάδες που τερμάτισαν πρώτες σε κάθε όμιλο .

Παμπαίδων

1ος όμιλος:        ΚΥΔΩΝ 1

2ος όμιλος:        ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

3ος όμιλος:        ΜΕΣΣΑΡΑ

4ος όμιλος :       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ

Παγκορασίδων

1ος όμιλος:        ΟΦΗ

2ος όμιλος:        ΟΑΧ

 

 

Παρακαλούνται οι παραπάνω ομάδες ή εκπρόσωποι τους, να παραβρεθούν για την παραλαβή των επάθλων.