ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Προπονήσεις μικτών ομάδων 5-6/12/2015

Δημοσιεύτηκε στις 02 Δεκεμβρίου 2015

Το Σάββατο 5/12 στο κλειστό γυμναστήριο ΒΑΚ και τη Κυριακή 6/12/2015 στα 2 Αοράκια, θα πραγματοποιηθούν προπονήσεις των επίλεκτων αθλητών και αθλητριών της Κρήτης, παρουσία των Ομοσπονδιακών προπονητών κκ. Μπακογεώργου Τάκη και Παναγιωτόπουλο Αδαμάντιο.

  • Οι γεννηθέντες το έτος 2001 να βρίσκονται το Σάββατο 5/12/2015 και ώρα 17.45 στο κλειστό γυμναστήριο 2 ΑΟΡΑΚΙΑ.

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  

ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ Κ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ Α.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ν.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΑΛΕΞΑΚΗΣ Α.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΚΙΤΣΟΣ Ι.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Ν.

ΟΦΗ

  1.  

ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ Ι.

ΟΦΗ

  1.  

ΚΑΜΠΑΚΑΣ Λ.

ΟΦΗ

  1.  

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ Μ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΧΝΑΡΗΣ Θ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

  1.  

ΚΥΡΙΑΖΗΣ Α.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

  1.  

ΜΟΥΤΣΑ Κ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

  1.  

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ Ν.

ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

  1.  

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ Ν.

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

  1.  

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

  1.  

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

  1.  

ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

  1.  

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

  1.  

ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

  1.  

ΜΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ

  1.  

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

  1.  

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

  1.  

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΓΟΡ

  1.  

ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΓΟΡ

  1.  

ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΓΟΡ

  1.  

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΝΑΣΟΣ

ΑΓΟΡ

  1.  

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΑΓΟΡ

  1.  

ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΓΟΡ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Οι γεννηθέντες τα έτη 1998-1999 και 2000 να βρίσκονται το Σάββατο 5/12/2015 και ώρα 19.30 στο κλειστό γυμναστήριο 2 ΑΟΡΑΚΙΑ.

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  

ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ Ν.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Μ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΜΑΝΙΑΔΗΣ Α.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΤΕΡΖΑΚΗΣ Α.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ Ν.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΚΙΤΣΟΣ Κ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ Δ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΠΕΤΡΑΚΗΣ Τ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ Ι.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  1.  

ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ Γ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  1.  

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ Ε.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  1.  

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ε

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

  1.  

ΒΛΑΧΑΚΗΣ Σ.

ΟΦΗ

  1.  

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ Ι.

ΟΦΗ

  1.  

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ Μ.

ΟΦΗ

  1.  

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ   Ε.

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

  1.  

ΛΙΟΔΑΚΗΣ Μ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1.  

ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ Χ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1.  

ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ Μ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1.  

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Κ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1.  

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Δ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1.  

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Γ.

ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΟ

  1.  

ΚΩΣΤΑΡΙΔΑΚΗΣ Β.

ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΟ

  1.  

ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ Ν.

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟ

  1.  

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Κ.

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟ

  1.  

ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ Δ.

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟ

  1.  

ΚΟΠΛΑΝΑΙ Ρ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

  1.  

ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Γ.

ΚΥΔΩΝ ΑΟ

  1.  

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Σ.

ΚΥΔΩΝ ΑΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Οι γεννηθείσες τα έτη 2000 και 2001 να βρίσκονται τη Κυριακή 6/12/2015 και ώρα 10.45 στο κλειστό γυμναστήριο 2 Αορακια.      

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  

ΣΕΜΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΚΡΙΜΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

  1.  

ΝΙΧΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  1.  

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  1.  

ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  1.  

ΡΑΙΝΑΚΗ ΓΩΓΩ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

  1.  

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1.  

ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΒΑΣΙΑ

ΟΦΗ

  1.  

ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΟΦΗ

  1.  

ΒΑΤΣΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΟΦΗ

  1.  

ΚΑΣΠΙΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

  1.  

ΠΑΝΑΡΕΤΑΚΗ Κ.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

  1.  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ Α.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ Μ.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

  1.  

ΠΡΑΣΙΑΝΑΚΗ Ε.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

  1.  

ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗ Α.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

  1.  

ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ Α.

ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

  1.  

ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ Λ.

ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ