ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

4/5/17 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6-8/5/2017

Δημοσιεύτηκε στις 04 Μαΐου 2017

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

06/05/17

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

06/05/17

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

06/05/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΥΔΩΝ2

06/05/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

06/05/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

06/05/17

Β.Α.Κ.

19:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

06/05/17

Β.Α.Κ.

17:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06/05/17

Β.Α.Κ.

16:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

06/05/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

06/05/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΚΥΔΩΝ2

06/05/17

ΛΙΝΤΟ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

ΑΣΚΗΣΗ

06/05/17

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

06/05/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟΡ 2

06/05/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

06/05/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑΧ 1

06/05/17

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΥΔΩΝ 1

06/05/17

ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΟΑΧ 1

06/05/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07/05/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

07/05/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΦΗ 2

07/05/17

ΛΙΝΤΟ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

07/05/17

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

07/05/17

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07/05/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΟΑΧ 2

07/05/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΚΥΔΩΝ 1

07/05/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2

07/05/17

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΓΟΡ 3

07/05/17

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 3

ΚΥΔΩΝ 1

08/05/17

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ