ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

25/5/17 ALL STAR GAME ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΜΙΝΙ ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσιεύτηκε στις 25 Μαΐου 2017

 

 ALL STAR GAME

H Τελική Φάση (All Star Game) των Παμπαίδων, Παγκορασίδων και Μίνι Κρήτης 2016-2017, θα διεξαχθεί την Κυριακή 28/5/2017 στο κλειστό γυμναστήριο Αρχανών και τη συνδιοργάνωση έχει αναλάβει το σωματείο Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ και η ΕΚΑΣΚ.

Συμφώνα με την ψηφοφορία των προπονητών επιλέχτηκαν οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες:

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (εκπροσωπούνται 18 σωματεία)

1 ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 2002 Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ
2 ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ
3 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2002 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΔΟΥΣΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6 ΑΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2002 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ
7 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ
8 ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2003 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ
9 ΜΠΑΓΛΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
10 ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
11 ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
13 ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
14 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
15 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2002 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
16 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
17 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΣΚΗΣΗ ΑΠΜΣ
18 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
19 ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
20 ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
21 ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
22 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
23 ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
24 ΚΑΨΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
25 ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
26 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
27 ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
28 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
29 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
30 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ
31 ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 2003 ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ
32 ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ
33 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2002 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
34 ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
35 ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
36 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ-ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ
37 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (εκπροσωπούνται 6 σωματεία)

1 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
2 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
3 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
4 ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
5 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
6 ΜΕΤΑ ΚΛΑΡΙΤΑ 2003 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
7 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
8 ΒΕΡΙΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
9 ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
10 ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
11 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
12 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
13 ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΗ-ΜΟΡΓΚΑΝ ΑΝΝΑ 2003 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
14 ΚΟΣΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
15 ΚΟΣΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
16 ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
17 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2002 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
19 ΤΣΩΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2003 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
20 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΝΑ 2003 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
21 ΙΑΤΡΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (εκπροσωπούνται 7 σωματεία)

1 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
2 ΠΑΚΕ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ 2004 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
4 ΑΠΑΒΑΛΟΑΙΕ ΚΑΡΛΑ-ΚΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
5 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
6 ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
8 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
9 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
10 ΔΙΒΙΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
11 ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
12 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
13 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
14 ΚΟΣΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
15 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
16 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
17 ΚΙΝΤΡΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
19 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21 ΜΕΤΑΞΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

      ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (εκπροσωπούνται 16 σωματεία)

1 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ
2 ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 2004 Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ
3 ΚΟΖΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΣΗΦΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2004 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΦΟΙΒΟΣ 2004 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
8 ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
9 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
10 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2004 ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11 ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12 ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
13 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
14 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
15 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
16 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
17 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
18 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
19 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
20 ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
21 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
22 ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
23 ΚΑΡΚΑΝΑΚΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
24 ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
25 ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
26 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
27 ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΕ 
28 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
29 ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31 ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
32 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ
33 ΤΣΟΥΡΡΗ ΡΟΜΠΕΡΤΟ 2004 ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ
34 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
35 ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα : 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           12.00    ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΘΗΝΑ      (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           13.30     ΔΙΑΣ - ΑΡΗΣ                    (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           15.00    ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΗΡΑ          (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           16.30    ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ   (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

 

Οι παραπάνω αθλητές και αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται με δική τους ευθύνη στο κλειστό γυμναστήριο Αρχανών τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα από την ορισμένη ώρα του αγώνα που θα λάβουν μέρος και να έχουν μαζί τους την αθλητική εμφάνιση του σωματείου τους.

Υπεύθυνοι των ομάδων είναι οι προπονητές του Αναπτυξιακού προγράμματος της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. κκ. Καρκανάκης Στέλιος – Καρλάφτης Σπύρος – Πολοπετράκης Πέτρος και Λεκάκος Θεόδωρος. 

 

Η είσοδος είναι δωρεάν και καλούμε αθλητές, προπονητές, παράγοντες, γονείς και όλο το φίλαθλο κόσμο να στηρίξει τις προσπάθειες των παιδιών!!!