ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

16/11/17 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-22/11/2017

Δημοσιεύτηκε στις 16 Νοεμβρίου 2017

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

18/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

18/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:30

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

18/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

18/11/17

Β.Α.Κ.

17:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18/11/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18/11/17

ΛΙΝΤΟ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18/11/17

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

18/11/17

ΜΟΙΡΩΝ

18:30

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

AOK XANIA

18/11/17

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18/11/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18/11/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/11/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

19/11/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19/11/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

19/11/17

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/11/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:30

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19/11/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

19/11/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANIA

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

19/11/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:30

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

19/11/17

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/11/17

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/11/17

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19/11/17

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19/11/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΟΦΗ 2

19/11/17

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

19/11/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/11/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20/11/17

ΛΙΝΤΟ

21:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

22/11/17

Β.Α.Κ.

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ