ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

7/12/17 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-14/12/2017

Δημοσιεύτηκε στις 07 Δεκεμβρίου 2017

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

09/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

09/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

09/12/17

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

09/12/17

Β.Α.Κ.

16:30

 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09/12/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09/12/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

09/12/17

ΛΙΝΤΟ

14:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

AOK XANIA

09/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:30

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

09/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30

 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09/12/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

10/12/17

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

11:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/12/17

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

10/12/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

10/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

10/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:30

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

10/12/17

Β.Α.Κ.

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10/12/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

10/12/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

12:30

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10/12/17

ΛΙΝΤΟ

18:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/12/17

ΛΙΝΤΟ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10/12/17

ΛΙΝΤΟ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

10/12/17

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10/12/17

ΣΗΤΕΙΑΣ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

10/12/17

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΓΟΡ 2

10/12/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:30

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΣΚΗΣΗ

10/12/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

11/12/17

ΛΙΝΤΟ

21:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

14/12/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:30

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANIA

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ