ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

11/1/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13-14/1/18

Δημοσιεύτηκε στις 12 Ιανουαρίου 2018

 

  • O ΑΓΩΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΑΤΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ 20-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ Α' ΟΜΑΔΟΣ, ΛΟΓΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΤΗΣ Β' ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ.

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

13/01/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

AOK XANIA

13/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΣΚΗΣΗ

13/01/18

Β.Α.Κ.

13:30

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13/01/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13/01/18

ΛΙΝΤΟ

16:00

 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

13/01/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13/01/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

13/01/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

13/01/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14/01/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

14/01/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

14/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

14/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

14/01/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:30

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

14/01/18

Β.Α.Κ.

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

14/01/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

14/01/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

14/01/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANIA

ΟΦΗ 2

14/01/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

14/01/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14/01/18

ΛΙΝΤΟ

13:30

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

14/01/18

ΛΙΝΤΟ

11:30

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14/01/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14/01/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14/01/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

14/01/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14/01/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14/01/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ