ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

18/1/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20-24/1/18

Δημοσιεύτηκε στις 18 Ιανουαρίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

20/01/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

20/01/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/01/18

Β.Α.Κ.

18:00

 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

20/01/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

19:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/01/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:00

 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/01/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:30

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANIA

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20/01/18

ΛΙΝΤΟ

16:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

20/01/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20/01/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21/01/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

21/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

21/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/01/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21/01/18

Β.Α.Κ.

14:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21/01/18

Β.Α.Κ.

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

21/01/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

21/01/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

21/01/18

ΛΙΝΤΟ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/01/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

21/01/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΓΟΡ 2

21/01/18

ΜΟΙΡΩΝ

17:30

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21/01/18

ΜΟΙΡΩΝ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

AOK XANIA

21/01/18

ΜΟΙΡΩΝ

14:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21/01/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21/01/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21/01/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21/01/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΣΚΗΣΗ

21/01/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22/01/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:30

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22/01/18

ΛΙΝΤΟ

19:30

 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

24/01/18

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

20:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ