ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

15/3/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17-21/3/18

Δημοσιεύτηκε στις 15 Μαρτίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

17/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

17/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΑΧ 1

17/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/03/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

17/03/18

Β.Α.Κ.

17:00

Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

17/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/03/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17/03/18

ΜΟΙΡΩΝ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

17/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17/03/18

ΣΟΥΔΑΣ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΓΟΡ 2

17/03/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΑΓΟΡ 1

18/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:00

ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

18/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

17:30

ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

18/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

18/03/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

18/03/18

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

18/03/18

Β.Α.Κ.

10:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

18/03/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

18/03/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

18/03/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18/03/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18/03/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

18/03/18

ΧΑΝΙΩΝ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18/03/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

AOK XANΙΑ

18/03/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

21/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ