ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

12/4/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13-15/4/18

Δημοσιεύτηκε στις 12 Απριλίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

13/4/2018

ΣΟΥΔΑΣ

10:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΑΓΟΡ 1

14/4/2018

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

14/4/2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14/4/2018

ΛΙΝΤΟ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

14/4/2018

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΟΦΗ 2

14/4/2018

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΦΗ 1

14/4/2018

ΣΟΥΔΑΣ

18:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14/4/2018

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14/4/2018

ΣΟΥΔΑΣ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΑΓΟΡ 3

14/4/2018

ΣΟΥΔΑΣ

10:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2

ΟΑΧ 2

14/4/2018

ΣΟΥΔΑΣ

9:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΑΧ 1

15/4/2018

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΦΗ 2

15/4/2018

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15/4/2018

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

15/4/2018

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

15/4/2018

ΑΡΧΑΝΩΝ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

15/4/2018

ΑΡΧΑΝΩΝ

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

15/4/2018

Β.Α.Κ.

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

15/4/2018

ΛΙΝΤΟ

16:00

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

15/4/2018

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

15/4/2018

ΛΙΝΤΟ

10:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

15/4/2018

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

15/4/2018

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΚΥΔΩΝ 1

15/4/2018

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

15/4/2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΧΑΝΙΑ BC

15/4/2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΥΔΩΝ2

15/4/2018

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ