ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

19/4/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 21-22/4/18

Δημοσιεύτηκε στις 19 Απριλίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

21/04/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21/04/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΑΧ 1

21/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

21/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

21/04/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21/04/18

Β.Α.Κ.

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

21/04/18

Β.Α.Κ.

11:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

21/04/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΑΧ 1

21/04/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

21/04/18

ΛΙΝΤΟ

19:30

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/04/18

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/04/18

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

21/04/18

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21/04/18

ΜΟΙΡΩΝ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

ΟΑΧ 2

21/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

ΧΑΝΙΑ BC

21/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/04/18

ΧΑΝΙΩΝ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1

21/04/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2

21/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

22/04/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

22/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

22/04/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

22/04/18

Β.Α.Κ.

11:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

22/04/18

Β.Α.Κ.

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/04/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:30

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

22/04/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΚΥΔΩΝ2

22/04/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΑΓΟΡ 2

22/04/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΓΟΡ 2

22/04/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

22/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

22/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

22/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

19:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΟΑΧ 2000

22/04/18

ΧΑΝΙΩΝ

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

22/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ