ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

26/4/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 28-29/4/18

Δημοσιεύτηκε στις 26 Απριλίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

28/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

28/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

28/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

28/04/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

28/04/18

ΛΙΝΤΟ

17:00

Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

28/04/18

ΛΙΝΤΟ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

28/04/18

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

28/04/18

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

28/04/18

ΜΟΙΡΩΝ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

28/04/18

ΜΟΙΡΩΝ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

28/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

28/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΚΥΔΩΝ2

28/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

18:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΚΥΔΩΝ 1

28/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

28/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

29/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

29/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

29/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

29/04/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΟΦΗ 1

29/04/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

29/04/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

29/04/18

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

29/04/18

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

29/04/18

ΜΟΙΡΩΝ

13:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

29/04/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

29/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΟΑΧ 2

29/04/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

09:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

29/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΚΥΔΩΝ2

29/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

29/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

29/04/18

ΣΟΥΔΑΣ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΑΧ 2000

29/04/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

17:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΧΑΝΙΑ BC

29/04/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

ΟΦΗ 2