ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

3/5/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5-7/5/18

Δημοσιεύτηκε στις 03 Μαΐου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙA

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

05/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΥΔΩΝ 1

05/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

05/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

05/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:30

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

05/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05/05/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05/05/18

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

05/05/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05/05/18

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05/05/18

ΛΙΝΤΟ

17:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΦΗ 1

05/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

05/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

05/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

18:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΟΑΧ 2000

05/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΚΥΔΩΝ2

05/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΓΟΡ 1

05/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:30

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

05/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

06/05/18

B.A.K.

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΦΗ 2

06/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

06/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06/05/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

06/05/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

06/05/18

ΛΙΝΤΟ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

06/05/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

06/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΟΑΧ 1

06/05/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

06/05/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

06/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

06/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΑΧ 2

06/05/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

06/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

06/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

06/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

07/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

20:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ