ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

17/5/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-21/5/18

Δημοσιεύτηκε στις 17 Μαΐου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

19/05/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1

19/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

19/05/18

Β.Α.Κ.

19:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/05/18

Β.Α.Κ.

13:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/18

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

19/05/18

ΛΙΝΤΟ

13:30

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/05/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

19/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

19:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

19/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΟΑΧ 2000

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

AOK XANΙΑ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

19/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΓΟΡ 1

19/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/05/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

20/05/18

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/05/18

Β.Α.Κ.

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20/05/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

11:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΟΑΧ 2

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:30

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21/05/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ