ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

24/5/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-29/5/18

Δημοσιεύτηκε στις 24 Μαΐου 2018

 

 

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΛΟΓΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ , ΤΟΥ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ.

  • ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ
  • ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
  • ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. - ΔΕΙΛΙΝΟ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΦΗ 2

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

26/05/18

Β.Α.Κ.

13:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

26/05/18

ΛΙΝΤΟ

16:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26/05/18

ΛΙΝΤΟ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

26/05/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

26/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΧΑΝΙΑ BC

26/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙA 1

ΚΥΔΩΝ 1

26/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΥΔΩΝ 1

27/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

15:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΟΦΗ 2

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

27/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

27/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΟΑΧ 2

27/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 1

27/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

27/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

19:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

27/05/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΓΟΡ 1

27/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

29/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

19:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΟΑΧ 2000