ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

31/5/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-3/6/18

Δημοσιεύτηκε στις 31 Μαΐου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

02/06/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

02/06/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

02/06/18

Β.Α.Κ.

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

02/06/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

02/06/18

ΛΙΝΤΟ

18:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

02/06/18

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

02/06/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

02/06/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝIA 2

03/06/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

03/06/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

03/06/18

Β.Α.Κ.

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

03/06/18

Β.Α.Κ.

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

03/06/18

Β.Α.Κ.

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

03/06/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

03/06/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΟΑΧ 2000

03/06/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

ΟΑΧ 1

03/06/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑΧ 2

03/06/18

ΣΟΥΔΑΣ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

03/06/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΟΑΧ 2000

03/06/18

ΧΑΝΙΩΝ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΟΑΧ 1

03/06/18

ΧΑΝΙΩΝ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΓΟΡ 2

03/06/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

03/06/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

03/06/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

10:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ