ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

12/6/18 ALL STAR GAME ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ & ΜΙΝΙ

Δημοσιεύτηκε στις 12 Ιουνίου 2018

 

 

POSTER ALL STAR

H Τελική Φάση (All Star Game) των Παμπαίδων, Παγκορασίδων και Μίνι Κρήτης 2017-2018, θα διεξαχθεί το Σάββατο 16/6/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Χερσονήσου, με την υποστήριξη του Δήμου Χερσονήσου.

Σύμφωνα με την ψηφοφορία των προπονητών επιλέχτηκαν οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες:  

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΝΟΣ          ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ –ΟΜΑΔΑ ΕΡΜΗΣ
1 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2007) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1 ΚΑΡΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
2 ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (2005) - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ   2 ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ (2005) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3 ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ ΜΑΤΙΓΙΑ (2007) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ   3 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2005) - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
4 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2006) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ   4 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2007) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
5 ΜΠΟΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (2005) - ΟΑΣΗ   5 ΚΑΦΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (2005) - ΟΑΣΗ
6 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2005) - ΟΦΗ   6 ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2005) - ΟΦΗ
7 ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ (2006) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ   7 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2005) - ΟΦΗ
8 ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2006) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ   8 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2007) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
9 ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) - ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ   9 ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) - ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ
10 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (2005) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ   10 ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ (2006) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
11 ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2005) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ   11 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2006) - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   12 ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2006) - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2005) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ   13 ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (2005) - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
14 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (2006) - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ   14 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2005) - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
15 ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ   15 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2005) - ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
16 ΦΡΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (2005) - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ   16 ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2005) - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
17 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (2006) - ΑΟ ΚΥΔΩΝ   17 ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2006) - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) - ΟΑΧ   18 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2006) - ΟΑΧ 2000
19 ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ   19 ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2006) - ΟΑΧ 2000
20 ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (2005) - ΧΑΝΙΑ BC   20 ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (2005) - ΑΓΟΡ
21 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2005) - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ   21 ΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2006) - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
22 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2007) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ   22 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (2005) - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

  ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΑΡΗΣ       ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
1 ΚΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2003) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2003) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
2 ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΕΡΒΙΝ (2003) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ (2004) - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
3 ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2003) - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 3 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2003) -  ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
4 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2004) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 4 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2004) - ΟΑΣΗ
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (2004) - ΟΑΣΗ 5 ΚΑΜΠΑΚΑΣ ΦΑΙΔΩΝ (2003) - ΟΦΗ
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2004) - ΟΦΗ 6 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2004) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
7 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2003) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 7 ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (2003) - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
8 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (2003) - ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ 8 ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (2003) - ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ
9 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2004) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 9 ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
10 ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (2004) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 10 ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2003) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
11 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΤΟΣ ΝΕΑΡΧΟΣ (2003) - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11 ΒΑΡΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2003) - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (2003) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ 12 ΖΑΓΟΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (2003) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
13 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2005) - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 13 ΝΤΑΝΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2003) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ
14 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2003) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ 14 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (2003) - ΚΥΔΩΝ ΑΟ
15 ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2003) - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ 15 ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2003) - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
16 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2003) - ΚΥΔΩΝ ΑΟ 16 ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2005) - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 17 ΠΑΠΑΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2006) - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (2003) - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 18 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) - ΑΓΟΡ
19 ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (2005) - ΑΓΟΡ 19 ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ (2004) - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2004) - ΑΓΟΡ 20 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (2004) - ΟΑΧ 2000
21 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (2003) - ΧΑΝΙΑ ΒC 21 ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (2003) - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΗΡΑ         ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
1 ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (2004) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ   1 ΔΙΒΙΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (2004) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
2 ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (2004) - ΟΑΣΗ   2 ΜΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ (2004) - ΟΑΣΗ
3 ΜΕΤΑΞΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (2004) - ΟΦΗ   3 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ (2004) - ΟΦΗ
4 ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (2004) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ   4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (2004) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
5 ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΟΡΓΚΑΝ ΑΝΝΑ (2003) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ   5 ΚΟΣΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2005) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
6 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (2003) - ΑΡΚΑΔΙ   6 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2003) - ΑΡΚΑΔΙ
7 ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2003) - ΟΑΧ   7 ΤΣΩΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (2003) - ΟΑΧ
8 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (2005) - ΟΦΗ   8 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (2004) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
9 ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (2003) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ   9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2005) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
10 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (2003) - ΑΡΚΑΔΙ   10 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ (2003) - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

  ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΑΘΗΝΑ         ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2005) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ   1

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2005) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

2 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (2005) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ   2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΚΛΟΡΙΑ (2005) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
3 ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2006) - ΟΦΗ   3 ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2005) - ΟΦΗ
4 ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (2006) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ   4 ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (2005) - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
5 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (2006) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ   5 ΟΡΦΑΝΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ (2005) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
6 ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (2006) - ΑΡΚΑΔΙ   6 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ (2006) - ΑΡΚΑΔΙ
7 ΜΠΟΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (2006) - ΟΑΧ   7 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΜΗ (2006) - ΟΑΧ
8 ΤΖΟΥΓΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (2007) - ΟΑΧ 2000   8 ΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ (2008) - ΟΑΧ 2000
9 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2006) - ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ   9 ΒΟΥΛΟΥΜΠΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (2006) -ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
10 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (2007) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ   10 ΚΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2006) - ΟΑΧ
11 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2005) - ΟΑΧ   11 ΜΕΡΓΕΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2005) - ΑΡΚΑΔΙ
12 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (2007) - ΑΡΚΑΔΙ   12 ΤΣΟΥΔΕΡΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ (2005) - ΑΡΚΑΔΙ
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (2006) - ΟΑΧ   13 ΠΟΛΥΑΝΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ (2007) - ΟΑΧ 2000

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα :

12.00 ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΘΗΝΑ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

13.30 ΚΡΟΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ)

15.00 ΗΡΑ- ΑΡΤΕΜΙΣ (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

16.30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

Οι παραπάνω αθλητές και αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται με δική τους ευθύνη στο κλειστό γυμναστήριο Χερσονήσου τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα από την ορισμένη ώρα του αγώνα που θα λάβουν μέρος και να έχουν μαζί τους την αθλητική εμφάνιση του σωματείου τους.

Υπεύθυνος των ομάδων είναι ο Προπονητής του Αναπτυξιακού Προγράμματος κ. Πετράκης Μιχάλης.