ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

11/10/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13-14/10/18

Δημοσιεύτηκε στις 11 Οκτωβρίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

13/10/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

13/10/18

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13/10/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

19:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

13/10/18

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

13/10/18

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

13/10/18

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

13/10/18

ΜΟΙΡΩΝ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

AOK XANΙΑ

13/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΚΥΔΩΝ2

13/10/18

ΧΑΝΙΩΝ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

13/10/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14/10/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

14/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

14/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

AOK XANΙΑ

14/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

AOK XANΙΑ

14/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

14/10/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14/10/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

14/10/18

Β.Α.Κ.

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

14/10/18

Β.Α.Κ.

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

14/10/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14/10/18

ΛΙΝΤΟ

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

14/10/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

14/10/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

14/10/18

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

14/10/18

ΜΟΙΡΩΝ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

14/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟΡ 2

14/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΑ BC

14/10/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14/10/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ