ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

21/11/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/11/18

Δημοσιεύτηκε στις 21 Νοεμβρίου 2018

 

 

  • O αγώνας Νεανίδων ΟΦΗ – ΟΑΧ αναβάλλεται.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

24/11/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

24/11/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

24/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

24/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

AOK XANΙΑ

24/11/18

Β.Α.Κ.

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

24/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

24/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

24/11/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

24/11/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

24/11/18

ΜΟΙΡΩΝ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

24/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

24/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

25/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

25/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

25/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

25/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25/11/18

Β.Α.Κ.

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

25/11/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

14:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

25/11/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

12:30

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

25/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

25/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΓΟΡ 2

25/11/18

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

25/11/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

25/11/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

25/11/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

25/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

AOK XANΙΑ

25/11/18

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

25/11/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

25/11/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

AOK XANΙΑ

25/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

25/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΟΦΗ 2