ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

28/11/18 ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΙΔΕΣ

Δημοσιεύτηκε στις 28 Νοεμβρίου 2018

 

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Στα πλαίσια του Αναπτυξιακού προγράμματος της Ένωσης, το Σάββατο 1/12/18 και την Κυριακή 2/12/2018 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστήμιου Κρήτης, στις Βούτες Ηράκλειου, προγραμματίζονται προπονητικές ημερίδες μεταξύ των επίλεκτων αθλητών και αθλητριών της Κρήτης.

                        Κλειστό γυμναστήριο Πανεπιστήμιου-Βούτες Σάββατο 1/12/2018 ώρα 11.00-17.00

     Προπονήσεις και αγώνες Αγοριών

     (παρουσία του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Σγουρίτσα Χρήστου)

             ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΙΝΤΕΡ

2005

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2

ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2005

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

2005

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

4

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2005

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5

ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

2005

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

6

ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

2005

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7

ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

8

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2005

ΔΕΙΛΙΝΟ

9

ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

10

ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

11

ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΜΕΣΣΑΡΑ

12

ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

13

ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ

2006

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

14

ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΜΕΣΣΑΡΑ

15

ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2006

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

16

ΤΕΪΛΟΡ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

17

ΠΕΤΡΟΥΓΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

2006

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

18

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΟΦΗ

 

            ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΒΟΛΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2005

ΚΥΔΩΝ

2

ΤΖΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2005

ΟΑΧ

3

ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2005

ΧΑΝΙΑ BC

4

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2005

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

5

ΡΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

6

ΒΟΛΤΙΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

2006

ΚΥΔΩΝ

7

ΚΟΛΟΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΚΥΔΩΝ

8

ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2006

ΚΥΔΩΝ

9

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2006

ΚΥΔΩΝ

10

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2006

ΟΑΧ

11

ΠΑΠΑΛΙΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2006

ΟΑΧ

12

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2006

ΟΑΧ

13

ΣΟΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2006

ΟΑΧ

14

ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2006

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

15

ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

 

ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06-07

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΠΥΓΙΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

2005

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2

ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟΑΝ

3

ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

2006

ΑΟΑΝ

4

ΚΛΟΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2006

ΑΟΑΝ

5

ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2006

ΑΟΑΝ

6

ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2006

ΑΟΑΝ

7

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΣΗΤΕΙΑ

8

ΝΑΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ

2006

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

9

ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

2006

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2006

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

11

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

2006

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

12

ΑΓΓΕΛΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2007

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

             

ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΠΑΝΩΜΕΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ

2005

ΑΓΟΡ

2

ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2005

ΑΓΟΡ

3

ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΑΓΟΡ

4

ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΑΓΟΡ

6

ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΑΓΟΡ

7

ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΑΓΟΡ

8

ΜΠΙΤΖΕΚΟΥ ΜΙΛΙ

2006

ΑΓΟΡ

9

ΛΙΤΙΝΑΣ ΤΙΤΟΣ

2006

ΑΓΟΡ

10

ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2006

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

             Κλειστό γυμναστήριο Πανεπιστήμιου-Βούτες Κυριακή 2/12/2018 ώρα 13.00-17.00

           Προπονήσεις και αγώνες κοριτσιών.

       (Παρουσία του Περιφερειακού προπονητή κ. Πετράκη Μιχάλη και των Νομαρχιακών Προπονητών)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΚΟΓΚΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2

ΑΝΔΡΙΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ

2005

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

3

ΣΟΥΕΛΑ ΛΙΚΑ

2005

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4

ΚΑΡΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5

ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2006

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

           ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05-06

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2004

ΟΑΧ

2

ΛΥΒΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2004

ΟΑΧ

3

ΚΙΤΡΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2004

ΟΑΧ

4

ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

2004

ΟΑΧ

5

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

2004

ΟΑΧ

6

ΜΠΟΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΟΑΧ

7

ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΟΑΧ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΙΝΑ

2004

ΑΡΚΑΔΙ

2

ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ

2005

ΑΡΚΑΔΙ

3

ΖΟΛΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2005

ΑΡΚΑΔΙ

4

ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ

2006

ΑΡΚΑΔΙ

5

ΒΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ

2006

ΑΡΚΑΔΙ

6

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2006

ΑΡΚΑΔΙ

7

ΒΕΡΓΙΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2006

ΑΡΚΑΔΙ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2004 2005-06-07

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

2004

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2004

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3

ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

2004

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2004

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΟΦΗ

6

ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2004

ΟΑΣΗ

7

ΠΑΚΕ ΓΙΑΝΝΑ

2004

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

8

ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

2004

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

9

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2005

ΟΦΗ

11

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΟΦΗ

12

ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2005

ΟΦΗ

13

ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2006

ΟΦΗ

14

ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

2006

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

15

ΜΗΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

2006

ΟΦΗ

16

ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

2007

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

17

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2007

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

Η παρουσία των αθλητών και αθλητριών είναι υποχρεωτική και θα πρέπει να βρίσκονται στο κλειστο γυμναστήριο, 15 λεπτά νωρίτερα, από την προκαθορισμένη ώρα.