ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

6/12/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8-9/12/18

Δημοσιεύτηκε στις 06 Δεκεμβρίου 2018

 

 

  • Ο αγώνας παίδων Α' ΟΑΧ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ θα διεξαχθεί στις 20/12/2018 και ώρα 18.00 στο κλειστό γυμναστήριο Κλαδισού.
  • Ο αγώνας νεανίδων ΟΑΧ- ΑΡΚΑΔΙ θα διεξαχθεί στις 15/12/2018 και ώρα 17.30 στο κλειστό γυμναστήριο Κλαδισού.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

08/12/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

08/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

08/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

08/12/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08/12/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

AOK XANΙΑ

08/12/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

08/12/18

ΛΙΝΤΟ

09:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

08/12/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 2

08/12/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

08/12/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

08/12/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

08/12/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

08/12/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

19:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

09/12/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

09/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

09/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

AOK XANΙΑ

09/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09/12/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09/12/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09/12/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

09/12/18

Β.Α.Κ.

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

09/12/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

09/12/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

09/12/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09/12/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΧΑΝΙΑ BC

09/12/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

09/12/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

09/12/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09/12/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09/12/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.