ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

28/3/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 30-31/3/19

Δημοσιεύτηκε στις 28 Μαρτίου 2019

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

30/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

30/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

30/03/19

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

30/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

30/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

30/03/19

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

31/03/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31/03/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31/03/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΝΙΑ BC

31/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

31/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

31/03/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

31/03/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

31/03/19

ΑΡΧΑΝΩΝ

16:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 2

31/03/19

Β.Α.Κ.

16:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

31/03/19

Β.Α.Κ.

14:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

31/03/19

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 3

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

31/03/19

Β.Α.Κ.

10:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

31/03/19

Β.Α.Κ.

09:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

31/03/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

31/03/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

31/03/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

31/03/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΚΥΔΩΝ 1

31/03/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 3

ΟΑΧ 2

31/03/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

09:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

31/03/19

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

31/03/19

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

31/03/19

ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

31/03/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

31/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

31/03/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ -ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U19

tickets