19/4/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-5/5/19

Δημοσιεύτηκε στις 19 Απριλίου 2019

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

02/05/19

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

02/05/19

Β.Α.Κ.

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 3

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

02/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΚΥΔΩΝ2

02/05/19

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

02/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑΧ 2000

02/05/19

ΣΟΥΔΑΣ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΑΓΟΡ 2

02/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

02/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

03/05/19

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

03/05/19

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

04/05/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

04/05/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

04/05/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΚΥΔΩΝ 1

04/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΟΦΗ 3

04/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

04/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

AOK XANΙΑ

04/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑΧ 1

04/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

ΟΑΧ 2000

04/05/19

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΑΧ 2

04/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

04/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΟΑΧ 2

04/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

04/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

05/05/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

05/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

05/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΑΧ 2000

05/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΚΥΔΩΝ 3

05/05/19

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΦΗ 1

05/05/19

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

05/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΦΗ 2

05/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 2

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

05/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

AOK XANΙΑ

05/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

05/05/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05/05/19

ΣΟΥΔΑΣ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

05/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

05/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

19:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΑΧ 2000

05/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΓΟΡ 2

05/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΟΑΧ 1

05/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΟΦΗ 3

05/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ