ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

9/5/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/5/19

Δημοσιεύτηκε στις 09 Μαΐου 2019

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

11/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

11/05/19

Β.Α.Κ.

18:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11/05/19

Β.Α.Κ.

16:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

11/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11/05/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11/05/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

11/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΟΦΗ 3

11/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΟΑΧ 2

11/05/19

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

AOK XANΙΑ

11/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

19:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

12/05/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΥΔΩΝ2

12/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

12/05/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

12/05/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12/05/19

ΑΡΧΑΝΩΝ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12/05/19

Β.Α.Κ.

17:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12/05/19

Β.Α.Κ.

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 3

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

12/05/19

Β.Α.Κ.

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

12/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΟΑΧ 2

12/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

12/05/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

12/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΥΔΩΝ 1

12/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

12/05/19

Β.Α.Κ.

12:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

12/05/19

Β.Α.Κ.

14:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ