ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

15/5/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/5/19

Δημοσιεύτηκε στις 15 Μαΐου 2019

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

18/05/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΓΟΡ 1

18/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

18/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

18/05/19

Β.Α.Κ.

11:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

18/05/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:30

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18/05/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

12:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:30

  Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:30

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΧΑΝΙΑ BC

18/05/19

ΛΙΝΤΟ

13:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΟΦΗ 2

18/05/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13:30

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/05/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 1

18/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΑΧ 2000

18/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

20:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΓΟΡ 2

18/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

18:30

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓΟΡ 3

18/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:30

  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

19/05/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΓΟΡ 2

19/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:30

  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

19/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΟΦΗ 3

19/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΟΦΗ 2

19/05/19

ΑΡΧΑΝΩΝ

17:30

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

19/05/19

Β.Α.Κ.

11:00

  ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:30

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

19/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

  ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

13:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

11:30

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

14:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

12:30

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 2

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

19/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

11:00

  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:30

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΚΥΔΩΝ 1

19/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

ΟΑΧ 2

19/05/19

ΣΟΥΔΑΣ

11:00

  ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

19/05/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

19/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

11:30

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 3

AOK XANΙΑ

19/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

10:00

  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΧΑΝΙΑ BC

19/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

  ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ -ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U19

tickets