ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

24/5/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24-31/5/19

Δημοσιεύτηκε στις 24 Μαΐου 2019

 

 

  • Οι ομάδες: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ), ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ (MINI ΠΑΙΔΩΝ) και ΟΑΧ 2000 (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) αποχώρησαν από τα παιχνίδια που είχαν οριστεί αυτή την εβδομάδα. 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

24/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

24/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

25/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

25/05/19

Β.Α.Κ.

15:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

25/05/19

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 3

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

25/05/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

25/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

25/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

25/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

25/05/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

25/05/19

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

25/05/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

25/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

25/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25/05/19

ΡΕΘΥΜΝΟ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

AK ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25/05/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

13:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25/05/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

25/05/19

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΚΥΔΩΝ2

25/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

19:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

25/05/19

ΧΑΝΙΩΝ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

25/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

25/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

25/05/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΜΕΣΣΑΡΑ 2

27/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΟΑΧ 2

27/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΟΑΧ 2

29/05/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

AOK XANΙΑ

31/05/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ -ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U19

tickets