ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

Σημαντικές Ανακοινώσεις

21/5/18 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-29/5/18

 

 

26/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

26/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΦΗ 2

26/05/18

Β.Α.Κ.

13:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

26/05/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

26/05/18

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

26/05/18

ΛΙΝΤΟ

15:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26/05/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

26/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

26/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΟΑΧ 2

26/05/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

16:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

26/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙA 1

ΚΥΔΩΝ 1

26/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

13:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΥΔΩΝ 1

27/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

15:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΟΦΗ 2

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

12:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27/05/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

27/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

16:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

27/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 1

27/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

27/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΧΑΝΙΑ BC

27/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

27/05/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

12:00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΓΟΡ 1

27/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

29/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

19:30

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΟΑΧ 2000

21/5/18 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

 

Ο Πρόεδρος και το ΔΣ της Ε.ΚΑ.Σ.Κ., συγχαίρουν την ομάδα του ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΟΥ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Γυναικών Κρήτης περιόδου 2017-2018 και εύχονται καλή επιτυχία στους αγώνες του ειδικού πρωταθλήματος ανόδου στην Α2 Γυναικών.

14/5/18 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

 

Ο Πρόεδρος και το ΔΣ της Ε.ΚΑ.Σ.Κ., συγχαίρουν την ομάδα του A.O. ΔΕΙΛΙΝΟ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ανδρών Κρήτης και της εύχονται καλή επιτυχία στη Γ’ Εθνική Κατηγορία.

17/5/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-21/5/18

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

19/05/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1

19/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

19/05/18

Β.Α.Κ.

19:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/05/18

Β.Α.Κ.

13:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/05/18

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

19/05/18

ΛΙΝΤΟ

13:30

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/05/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

19/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

19:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

19/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΟΑΧ 2000

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

AOK XANΙΑ

19/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

19/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΓΟΡ 1

19/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/05/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

20/05/18

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/05/18

Β.Α.Κ.

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20/05/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

11:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΟΑΧ 2

20/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:30

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 1

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21/05/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

24/12/17 ΕΥΧΕΣ

 

ευχες

Σας γνωρίζουμε ότι τα γραφεία της Ένωσης θα παραμένουν κλειστά στις  27, 28 και 29 Δεκεμβρίου 2017.

 

Σας ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος!!!