ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

14/12/17 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16-18/12/2017

Δημοσιεύτηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2017

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

16/12/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16/12/17

Β.Α.Κ.

13:30

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

16/12/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:30

 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16/12/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANIA

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

16/12/17

ΛΙΝΤΟ

16:00

 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

16/12/17

ΛΙΝΤΟ

14:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

16/12/17

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

16/12/17

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

14:30

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

16/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

16/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:30

 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

16/12/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

17/12/17

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

17/12/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

17/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

17/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17/12/17

ΑΡΧΑΝΩΝ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

17/12/17

Β.Α.Κ.

19:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

17/12/17

Β.Α.Κ.

11:30

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

17/12/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17/12/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17/12/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΦΗ 2

17/12/17

ΛΙΝΤΟ

16:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/12/17

ΛΙΝΤΟ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

17/12/17

ΛΙΝΤΟ

12:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

17/12/17

ΛΙΝΤΟ

10:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/12/17

ΜΟΙΡΩΝ

13:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

17/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

17/12/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

AOK XANIA

17/12/17

ΧΑΝΙΩΝ

14:00

 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17/12/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:30

 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17/12/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

18/12/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ