ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

8/3/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-12/3/18

Δημοσιεύτηκε στις 08 Μαρτίου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

10/03/18

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

15:30

Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

10/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΔΕΙΛΙΝΟ 1

10/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΦΗ 2

10/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

10/03/18

Β.Α.Κ.

18:00

Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/03/18

Β.Α.Κ.

13:00

Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

10/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

10/03/18

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

10/03/18

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

10/03/18

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

10/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 2000

10/03/18

ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΑΓΟΡ 3

10/03/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΓΟΡ 2

10/03/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11/03/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11/03/18

Β.Α.Κ.

18:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

11/03/18

Β.Α.Κ.

16:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11/03/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

11/03/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:30

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

11/03/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

11/03/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

12:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

11/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΟΑΧ 2

11/03/18

ΛΙΝΤΟ

17:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

11/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΟΑΧ 1

11/03/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12/03/18

ΛΙΝΤΟ 21:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12/03/18

ΧΑΝΙΩΝ

20:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ