ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

10/5/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 12-13/5/18

Δημοσιεύτηκε στις 10 Μαΐου 2018

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

12/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

12/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

12/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

12/05/18

Β.Α.Κ.

19:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ 2

ΟΦΗ 2

12/05/18

Β.Α.Κ.

12:30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12/05/18

Β.Α.Κ.

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12/05/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12/05/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12/05/18

ΛΙΝΤΟ

20:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

12/05/18

ΛΙΝΤΟ

16:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

12/05/18

ΛΙΝΤΟ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

12/05/18

ΛΙΝΤΟ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

12/05/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

12/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 3

ΟΑΧ 2000

12/05/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:30

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

18:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1

ΟΑΧ 1

12/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2

ΑΓΟΡ 2

12/05/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

11:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

13/05/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

13/05/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/05/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

13/05/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13/05/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13/05/18

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

13/05/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2000

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

13/05/18

ΣΟΥΔΑΣ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

AOK XANΙΑ

13/05/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

19:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΑΓΟΡ 1

13/05/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

17:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΑΧ 2

13/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΓΟΡ 2

13/05/18

ΧΑΝΙΩΝ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ 1

ΟΑΧ 1