ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

18/10/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20-21/10/18

Δημοσιεύτηκε στις 18 Οκτωβρίου 2018

 

 

  • Ο αγώνας Νεανίδων ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ορίζεται να διεξαχθεί στις 27/10/1018.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

20/10/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

20/10/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20/10/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

20/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

20/10/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20/10/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20/10/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/10/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΣΚΗΣΗ

20/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

16:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

20/10/18

ΧΑΝΙΩΝ

18:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/10/18

ΧΑΝΙΩΝ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/10/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21/10/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

21/10/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

21/10/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

21/10/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21/10/18

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

21/10/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

21/10/18

ΛΙΝΤΟ

09:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21/10/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21/10/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

21/10/18

ΣΗΤΕΙΑΣ

15:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΟΦΗ 2

21/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

21/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

21/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/10/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

21/10/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΑΧ 2

21/10/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ