ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

1/11/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3-4/11/18

Δημοσιεύτηκε στις 01 Νοεμβρίου 2018

 

 

  • Ο αγώνας Ανδρών ΠΕΔΙΑΔΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ, αναβάλλεται και ορίζεται να διεξαχθεί τη Δεύτερα 12/11/2018 και ώρα 19.00, στο κλειστο Χερσονήσου.  
  • Ο αγώνας κορασίδων ΟΦΗ –ΗΡΟΔΟΤΟΣ αναβάλλεται επίσης και θα διεξαχθεί την Τετάρτη 19/12 και ώρα 20.30 στο κλειστο ΒΑΚ.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

03/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

03/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

03/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

03/11/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

03/11/18

Β.Α.Κ.

20:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03/11/18

Β.Α.Κ.

10:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

03/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

03/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03/11/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

03/11/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

03/11/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

04/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

04/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΚΥΔΩΝ2

04/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΓΟΡ 2

04/11/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

04/11/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

19:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

04/11/18

Β.Α.Κ.

15:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

04/11/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

04/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

AOK XANΙΑ

04/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

04/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

10:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΧΑΝΙΑ BC

04/11/18

ΛΙΝΤΟ

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

04/11/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

04/11/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

04/11/18

ΜΟΙΡΩΝ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

04/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

04/11/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

04/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ