ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

7/11/18 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-12/11/18

Δημοσιεύτηκε στις 07 Νοεμβρίου 2018

 

 

  • Ο αγώνας κορασίδων ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ αναβάλλεται λόγω πληρότητας του κλειστού γυμναστηρίου Ρεθύμνου.
  • O αγώνας εφήβων ΔΕΙΛΙΝΟ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ κατακυρώνεται με σκορ 20-0, λόγω αποχώρησης του ΚΙΣΣΑΜΟΥ από το συγκεκριμένο αγώνα.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

10/11/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10/11/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

10/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

10/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

10/11/18

Β.Α.Κ.

18:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

10/11/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

10/11/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

10/11/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/11/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΟΦΗ 2

10/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

AOK XANΙΑ

10/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

AOK XANΙΑ

10/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

11/11/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΟΦΗ 2

11/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

11/11/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

11/11/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

11/11/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

11/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11/11/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

11/11/18

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11/11/18

ΛΙΝΤΟ

11:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΣΚΗΣΗ

11/11/18

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

11/11/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

11/11/18

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11/11/18

ΣΟΥΔΑΣ

19:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΟΑΧ 2

11/11/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

12/11/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ