ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

17/1/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19-20/1/19

Δημοσιεύτηκε στις 17 Ιανουαρίου 2019

 

 

  • O αγώνας κορασίδων ΟΑΧ- ΠΕΔΙΑΔΑ κατακυρώνεται με σκορ 20-0 υπέρ του ΟΑΧ, λόγω αποχώρησης της ΠΕΔΙΑΔΑΣ από το συγκεκριμένο αγώνα.
  • Ο αγώνας παίδων Β ΔΕΛΙΝΟ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ορίζεται να διεξαχθεί στις 9/3/19 και ώρα 12.00, στο κλειστό γυμναστήριο Λίντο.
  • Ο αγώνας Παίδων Β  ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΟΦΗ 2 αναβάλλεται, λόγω ανωτέρας βίας.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

19/01/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/01/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

19/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΥΔΩΝ2

19/01/19

Β.Α.Κ.

19:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19/01/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

21:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

19/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19/01/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

19/01/19

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/01/19

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

20/01/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/01/19

Β.Α.Κ.

18:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/01/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΓΟΡ 2

20/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

20/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

20/01/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20/01/19

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20/01/19

ΜΟΙΡΩΝ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

20/01/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:30

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/01/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

AOK XANΙΑ

20/01/19

ΣΟΥΔΑΣ

19:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ