ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

24/1/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-29/1/19

Δημοσιεύτηκε στις 24 Ιανουαρίου 2019

 

 

  • Ο αγώνας παίδων Β' ΑΟΚ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2, κατακυρώνεται με σκορ 20-0 υπέρ του ΑΟΚ, λόγω αποχώρησης του ΑΝΔΡΟΓΕΑ από το συγκεκριμένο αγώνα.
  • Το τμήμα κορασίδων της ΟΑΣΗ αποχώρησε από το πρωτάθλημα και στο εξής οι αγώνες του θα κατακυρώνονται με σκορ 20-0 υπέρ των αντιπάλων.

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

26/01/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

26/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

26/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26/01/19

Β.Α.Κ.

17:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

26/01/19

Β.Α.Κ.

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΟΑΧ 2

26/01/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

26/01/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

26/01/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

26/01/19

ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26/01/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

AOK XANΙΑ

26/01/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

27/01/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

27/01/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

27/01/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

27/01/19

Β.Α.Κ.

12:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

27/01/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/01/19

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

27/01/19

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΣΚΗΣΗ

27/01/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

27/01/19

ΜΟΙΡΩΝ

17:30

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

27/01/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

27/01/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

27/01/19

ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

27/01/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

27/01/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

19:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27/01/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

27/01/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

29/01/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

21:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ