ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

31/1/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-3/2/19

Δημοσιεύτηκε στις 31 Ιανουαρίου 2019

 

 

  • O αγώνας γυναικών ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ ορίζεται να διεξαχθεί στις 16/3/19 στο κλειστο γυμναστήριο Αλικαρνασσού.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

02/02/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

02/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

02/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

02/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

02/02/19

Β.Α.Κ.

12:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

02/02/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

02/02/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

02/02/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

02/02/19

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

02/02/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

02/02/19

ΜΟΙΡΩΝ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

02/02/19

ΣΟΥΔΑΣ

11:30

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

03/02/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

AOK XANΙΑ

03/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

03/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΧΑΝΙΑ BC

03/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΑΓΟΡ 2

03/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

03/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

03/02/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

16:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03/02/19

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

03/02/19

Β.Α.Κ.

19:30

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

03/02/19

Β.Α.Κ.

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

03/02/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03/02/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

03/02/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

03/02/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

03/02/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

AOK XANΙΑ

03/02/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΥΔΩΝ2

03/02/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ