ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

7/2/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-12/2/19

Δημοσιεύτηκε στις 07 Φεβρουαρίου 2019

 

 

  • O αγώνας Εφήβων ΚΥΔΩΝ – ΑΣΚΗΣΗ κατακυρώνεται με σκορ 20-0 υπέρ του ΚΥΔΩΝΑ, λόγο αποχώρησης της ΑΣΚΗΣΗΣ από το συγκεκριμένο αγώνα.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

09/02/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

09/02/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

09/02/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

09/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

09/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

09/02/19

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

09/02/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

09/02/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

09/02/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09/02/19

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

AOK XANΙΑ

09/02/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

09/02/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

09/02/19

ΧΑΝΙΩΝ

14:30

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

10/02/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

10/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

10/02/19

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10/02/19

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/02/19

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10/02/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

10/02/19

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΟΑΧ 2

10/02/19

ΣΟΥΔΑΣ

15:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

10/02/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10/02/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10/02/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10/02/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΟΦΗ 2

10/02/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:00

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12/02/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ