ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ 13 ΚΑΙ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024.

13/01/24ΛΙΝΤΟ09:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΣΚΗΣΗ
13/01/24ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
13/01/24ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
13/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
13/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΧΑΝΙΑ BC
13/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
13/01/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
13/01/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
13/01/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
13/01/24ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
13/01/24ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13/01/24ΧΑΝΙΩΝ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΟΦΗ 2
13/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
13/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
13/01/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
13/01/24Β.Α.Κ.14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
13/01/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
13/01/24ΜΕΛΕΣΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΟΦΗ 3
14/01/24ΛΙΝΤΟ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
14/01/24ΛΙΝΤΟ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
14/01/24ΛΙΝΤΟ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
14/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
14/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ11:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΟΦΗ 3
14/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
14/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
14/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
14/01/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
14/01/24ΧΑΝΙΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
14/01/24ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΡΕΘΥΜΝΟ BC
14/01/24ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΚΥΔΩΝ2ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
14/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1
14/01/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
14/01/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΣΚΗΣΗ
14/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
14/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
14/01/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
14/01/24ΣΗΤΕΙΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
14/01/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
14/01/24ΜΕΛΕΣΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΟΗ ΟΑΣΗ
14/01/24ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
14/01/24ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΡΕΘΥΜΝΟ BC 3
14/01/24ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(Επισκέφτηκε 523 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)