ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-29/5/2024

25/05/24ΛΙΝΤΟ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
25/05/24ΛΙΝΤΟ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
25/05/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ
25/05/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
25/05/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
25/05/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΟΑΧ 1
25/05/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ19:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
25/05/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟΦΗ 2
25/05/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
25/05/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
25/05/24Β.Α.Κ.16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
25/05/24Β.Α.Κ.17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
25/05/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥAOK XANΙΑ
25/05/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ 2ΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
25/05/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
25/05/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U14 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
25/05/24ΣΟΥΔΑΣ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U14 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
25/05/24ΜΕΛΕΣΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U14 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26/05/24ΛΙΝΤΟ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U14 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
26/05/24ΛΙΝΤΟ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΣΚΗΣΗ
26/05/24ΛΙΝΤΟ19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΣΚΗΣΗ
26/05/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣΟΦΗ 1
26/05/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26/05/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
26/05/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00FINAL8 U15 ΑΓΟΡΙΑ ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
26/05/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟΗ ΟΑΣΗ
26/05/24Β.Α.Κ.13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
26/05/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
26/05/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
26/05/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
26/05/24ΜΟΙΡΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
26/05/24ΣΗΤΕΙΑΣ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
26/05/24ΣΟΥΔΑΣ10:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝAOK XANΙΑ
26/05/24ΣΟΥΔΑΣ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC
26/05/24ΣΟΥΔΑΣ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U12 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
26/05/24ΣΟΥΔΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
29/05/24ΛΙΝΤΟ18:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟ BC
29/05/24ΛΙΝΤΟ20:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Οι παρακάτω αγώνες δεν θα διεξαχθούν λόγω αποχωρήσεων των ομάδων :

U14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

U12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

U12 ΑΓΟΡΙΑ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

U12 ΑΓΟΡΙΑ ΑΣΚΗΣΗ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ

(Επισκέφτηκε 223 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)