Τα αποτελέσματα των Παιδων της ΕΚΑΣΚ (17η αγωνιστική)

ΠΑΙΔΩΝ Α
Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής:
Ηράκλειο-Ανδρογέας 71-75
ΟΑΧ-Κύδων 31-65
Ηρόδοτος-Ρέθυμνο 54-63
ΑΟΚΧ-Εργοτέλης 36-59

Τα φύλλα αγωνα:
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ 54-63
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-18, 17-17, 19-14, 4-14
Διαιτητές: Σαϊτάκης-Καλαϊτζάκη
Ηρόδοτος (Ροδουσάκης): Μαλλίδης 7, Παλιατσός 7, Μποϊτσης, Κοπιδάκης, Σηφάκης 13, Μποϊτσης, Πανταλος 7, Χριστοδουλάκης9 (3), Γαργανουράκης, Μακράκης 7(1), Κατσούγκρης 4.
Ρεθυμνο (Μπαλάφας): Ηλιάκης 9, Τσόλκας 6 (2), Στρατιδάκης 2, Μαυρος 2, Κωνσταντινίδης 7 (1), Τσαχάκης 5, Μανουκαράκης, Μανουσάκης 1, Κοτρωνης, Ασμαριανάκης 18, Βαμβακάς 5, Γκιουλέας 8.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 71-75
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-17,13-19, 15-17, 24-22
Ηράκλειο (Πινακουλάκης): Μπαρμπουνάκης, Κάτσουρι3(1), Σαραντουλάκης 2, Γενιτσαρίδης Θ 14(2), Αλατσάκης 9, Μακράκης 2, Γενιτσαρίδης Χρ 10(1), Πολάκης, Καρκανάκης, Βογιατζάκης 11, Κοντογεώργης 8, Κανατάκης12(1).
Ανδρογέας (Βιολιντζής, Σηφομιχελάκης): Βουιδάσκης 5, Αφραθιανάκης 22, Αντιφυλιώτης 11(2), Ξηρουχάκης Μανόλης 18(1), Δουλγεράκης 1, Παρασκευαίδης, Διλβόης 16(2), Γαρεφαλάκης, Τσομπανάκης, Ξηρουχάκης Νικ.2, Σκαρβελάκης.

ΑΟΚΧ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 36-59
Διαιτητες: Κουλιεράκη, Μπουζουνιεράκης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-13, 18-30, 25-39, 36-59
ΑΟΚ Χανίων (Ρούσος – Ρενιέρης )΅ Βολτυράκης, Σταθάκης 6 , Δουγαλης Γ 4,Κανατάκης 2, Δουγαλης Σ, Χασουράκης 2, Κρασάκης, Πεντάρης, Σειραδάκης 13, Κάβουρας 4, Κανιουρας , Νησιώτης 4.
Εργοτέλης (Χριστοδούλου): Λαγουδάκης 13(2) , Αλεξανδρόπουλος 6, Μελιδονιώτης 6, Γιαννόπουλος 2, Καβουσάκης 16, Βαράκλας, Μαλαμάς 4,Γιαμνιαδάκης 2, Καραπάνος 8, Κοκκίνης 2, Σωμαράκης 2.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 17 ματς):
Εργοτέλης 33 (16-1) 16
Κύδων 29 (13-3) 16*

ΟΦΗ 29 (12-5) 17

Ηράκλειο 28 (11-6) 17
ΑΟΚΧανιά 27 (10-7) 17
Ρέθυμνο 24 (7-10) 17
Ανδρογέας 22 (6-10) 16*

ΟΑΧ 22 (6-10) (1μ.) 17

Ηρόδοτος 19 (2-15) 17
ΑΟΑΝ 13 (1-11) (1μ.) 15

Τελευταία αγωνιστική (18η, 14/3):Κύδων-Ηράκλειο
Εργοτέλης-ΟΑΧ
Ανδρογέας-Ηρόδοτος
ΟΦΗ-ΑΟΚΧ

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑ
Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής:
OAX2-Κυδων2 48-57
Ακ.Ρεθυμνου-Δειλινό 24-57
Ηρακλειο2-Ακρωτήρι 41-71
ΧανιάBC-ΟΦΣΧ 41-38

Τα φύλλα αγωνα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ 41-71
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 5-13, 14-25, 12-16, 10-17
Διαιτητές: Βαλούρδος-Κατσιέρης
Ηρακλειο (Ρυακιωτάκης): Λυδάκης, Μανουσάκης 2, Δελατόλας, Δαμιανάκης 5, Ματζουρανάκης 3 (1), Τσαγκαράκης 7, Τερεζάκης 2, Δοκιμάκης, Βρετζος 2, Σηφάκης 4, Κοπανικός 7, Βλαβιανός 9 (1).
Ακρωτήρι (Αζάς): Νταγκάς 3, Μυλωνάκης, Μυλωνάς, Αγιάνογλου 9, Αρχάκης,, Γιαννουλάκης, Ρομπολάκης27 (2), Ηλιάκης, Καυκαλάς 2, Φακιωτάκης17, Μαρουσάκης 10 (2), Μεγαλακάκης.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ 24-57
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 5-13, 6-16, 5-21, 8-7
Διαιτητές: Θεοδωράκης-Λελεδάκης
Ακαδημία Ρεθυμνου (Κατσουλάκης): Σκανδαλάκης 2, Φατάϊα, Θεοδωρης, Βρέντζος 3, Χριστοδουλάκης 1, Βινογκραντόβ, Ανωμεριανάκης, Κατράκης 2, Παρμαξής-Χάσικος 2, Διγενής 8, Νικολακάκης 4 (1), Μαρκογιαννάκης 2.
Δειλινό (Χαραλαμπάκης): Μαρκάκης 11 (1), Μπολιουδάκης 2, Πετεινός 3, Ιωάννου 6, Μηλάκης 4, Γιαλιαδάκης 3, Ξυδάκης Γ. 10 (1), Ξυδάκης Σ. 2, Τζεδάκης 2, Οικονομάκης 7, Πετράκης 6.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 13 ματς):

Ακρωτήρι 23 (11-1) 12

Ηρακλειο2 20 (7-6) 13
Δειλινό 20 (8-4) 12
ΟΑΧ2 19 (6-7) 13
Κυδων2 19 (8-4) (1μ.) 13
ΟΦΣΧ 18 (5-9) 13
Ακ. Ρεθυμνου 16 (4-8) (1μ.) 13
Χανια BC 15 (3-9) (1μ.) 13

Τελευταία αγωνιστική (14η, 14/3):
Δειλινό-ΟΑΧ2
ΟΦΣΧ-Ακ. Ρεθύμνου
Κύδων2-Ηράκλειο2
Ακρωτήρι-Χανιά BC

ΠΑΙΔΩΝ ΒΒ
Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής:
ΟΑΣΗ-Ανδρογέας 65-46
Αναγέννηση-ΟΦΗ2 51-54
Τηγανίτης-Ιεράπετρα 50-63

Τα φύλλα αγωνα:
ΟΑΣΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 65-46
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-10, 14-16, 22-8, 21-12
ΟΑΣΗ (Περυσινάκης): Βάρδας 7(2), Μακράκης, Περβολαράκης, Στρατής 13(2), Παραβολιδάκης, Μαρίνος 34, Ντατσιονάκης 6, Τζανάκης 1, Ιατρού 4.
Ανδρογέας (Κατσαπρακάκης): Δαμιανάκης 2, Καπετανάκης 7(1), Ταμπακου, Πρωτούγκελος 11(1), Μπαγιάτης 4, Τσομπανόπουλος, Παπαδάκης 2, Ρογδάκης, Στρατάκης 2, Μιχόπουλος 16, Ξυπάκης, Φοβάκης 2.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΦΗ2 51-54
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-8, 19-14, 10-16, 9-16
Διαιτητές: Χρυσός-Βαλούρδος
Αναγέννηση (Δραγαζης): Μαργαριτάκης, Γκιουλμιχάλης, Βασιλάκης, Κολοκοτρωνης, Μορφιαδάκης, Ντιτνάκης 22 (1), Μορφιαδάκης 5, Γκιουλμιχάλης, Σαμωνάκης 18 (1), Πέππας 2, Πλευράκης 4, Κοζανίδης.
ΟΦΗ2 (Ξενάκης): Χαλκιαδάκης 4, Κεφαλογιάννης, Φραγάκης 15 (2), Πολάκης 8, Σκαρπαθιωτάκης, Ορφανουδάκης 2, Χαλκιαδάκης 2, Φλουρής 19 (2), Μπροτζολάκης 4.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 50-63
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-17, 13-13, 13-15, 12-18
Διαιτητές: Καλαϊτζάκη-Μακράκης
Τηγανίτης (Λεμπιδάκης): Σπηλιωτάκης 17 (1), Λυραράκης 3, Μικρογιαννάκης, Κοκκινίδης 4 (1), Ιωαννίδης, Καττιλάρι, Μαρκόπουλος, Λαζαρίδης 13 (1), Τσατσάκης, Χριστινίδης, Μηντος 13, Λουλάκης.
Ιεράπετρα (Κορνιωτάκης): Χωραϊτης 10, Καναβάκης 26, Κοναξής, Δασκαλάκης 6, Τσιρίδης 3 (1), Γιαννικάκης, Γαλυμιτάκης, Πηγιανής, Αχλάκης 5, Διακάκη 13, Χρυσός.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 17 ματς):

Πεδιάδα 32 (16-0) 16

ΑΟΚΙεράπετρας 28 (13-2) 15
ΟΑΣΗ 24 (10-4) 14
Τηγανίτης 22 (8-6) 14
ΟΦΗ 2 20 (5-10) 15
Ανδρογέας2 18 (3-12) 15
Αναγέννηση 17 (3-11) 14
Σητειακός 16 (6-4) (2μ.) 15
Νεάπολη 12 (2-8) 15

Τελευταία αγωνιστική (18η, 14/3):Ανδρογέας-ΟΦΗ2
Αναγέννηση-Τηγανίτης
Ιεράπετρα-Πεδιάδα

(Επισκέφτηκε 4 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)