ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ 4&5/12/21

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

04/12/21 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 58-79

04/12/21 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ BC ΡΕΘΥΜΝΟ BC 41-54

04/12/21 ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 80-58

04/12/21 ΜΟΙΡΩΝ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 55-61

04/12/21 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-46

8/12/21 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α

04/12/21 Β.Α.Κ. 11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 63-41

04/12/21 ΛΙΝΤΟ 19:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 66-86

04/12/21 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 56-29

04/12/21 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ- ΟΑΧ 43-52

04/12/21 ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 21-86

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

04/12/21 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑΧ 2000 57-16

04/12/21 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 48-72

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β

05/12/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BC   
05/12/21ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟΦΗ 270-27
05/12/21ΣΟΥΔΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟ 239-64
05/12/21ΣΗΤΕΙΑΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ72-71

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

05/12/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ66-29
05/12/21ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ73-17
05/12/21ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΟΗ ΟΑΣΗ73-33

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α&Β

05/12/21ΛΙΝΤΟ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ106-22
05/12/21ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ89-50
05/12/21ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ79-44  
05/12/21ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ54-58
05/12/21ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΣΚΗΣΗ65-59
05/12/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ70-35
5/12/21ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΝΕΑΠΟΛΗΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  77-52
05/12/21ΣΟΥΔΑΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ   36-63
(Επισκέφτηκε 1,139 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)