ΤΟ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ 16 ΕΩΣ 22/12/2023

16/12/23ΛΙΝΤΟ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
16/12/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
16/12/23ΧΑΝΙΩΝ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
16/12/23ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
16/12/23ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΣΚΗΣΗ
16/12/23ΧΑΝΙΩΝ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΣΚΗΣΗ
16/12/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
16/12/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
16/12/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
16/12/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
16/12/23Β.Α.Κ.14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
16/12/23Β.Α.Κ.19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16/12/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
16/12/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
16/12/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
16/12/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC
16/12/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
16/12/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΗΡΟΔΟΤΟΣ
16/12/23ΣΗΤΕΙΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΟΦΗ 3
17/12/23ΛΙΝΤΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ ΚΥΔΩΝ
17/12/23ΛΙΝΤΟ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
17/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 3ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
17/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
17/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΑΟΗ ΟΑΣΗ
17/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
17/12/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
17/12/23ΧΑΝΙΩΝ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
17/12/23ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΚΥΔΩΝ2ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
17/12/23ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/12/23ΧΑΝΙΩΝ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
17/12/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
17/12/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
17/12/23ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
17/12/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟΗ ΟΑΣΗ
17/12/23ΣΟΥΔΑΣ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
17/12/23ΜΕΛΕΣΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
17/12/23ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 3ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
17/12/23ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2
17/12/23ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
17/12/23ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟΦΗ 1
17/12/23ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 3ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
17/12/23ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
17/12/23ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΟ ΚΥΔΩΝ
19/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19/12/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ21:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
20/12/23ΛΙΝΤΟ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΚΥΔΩΝ2
20/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
20/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΧΑΝΙΑ BC
20/12/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΣΚΗΣΗ
20/12/23ΜΟΙΡΩΝ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
21/12/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ22:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
22/12/23ΧΑΝΙΩΝ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
(Επισκέφτηκε 832 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)