Το πρόγραμμα των Νεανίδων της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. για το 2020-2021

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Νεανίδων της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Όσον αφορά την έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει γνωστή τις επόμενες μέρες. Τα σωματεία που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα για την σεζόν 2020-2021 είναι 1. ΗΡΟΔΟΤΟΣ, 2. ΟΑΧ, 3. ΑΡΚΑΔΙ, 4. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ, 5. ΟΑΧ 2000, 6. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, 7. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ θα συγκροτήσουν ένα όμιλο και θα συναντηθούν μεταξύ τους σε δυο γύρους. Οι τέσσερις πρώτες ομάδες σύμφωνα με τη βαθμολογία της Α φάσης, θα συγκροτήσουν έναν όμιλο και θα συναντηθούν μεταξύ τους σε δυο γύρους, σύμφωνα με την κλήρωση και το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί. Πρωταθλήτρια ομάδα ανακηρύσσεται η ομάδα που θα τερματίσει πρώτη στη βαθμολογία.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑΧ 2000

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ρεπό: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑΧ 2000

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΟΑΧ 2000

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑΧ 2000

Ρεπό: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑΧ 2000

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑΧ 2000

Ρεπ΄: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπο: ΟΑΧ 2000

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΟΑΧ 2000

Ρεπό: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

(Επισκέφτηκε 1 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)