Το πρόγραμμα των Παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. για το 2020-2021

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Όσον αφορά την έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει γνωστή τις επόμενες μέρες. Στην Α κατηγορία του συγκεκριμένου πρωταθλήματος θα συμμετέχουν ΑΟ ΚΥΔΩΝ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ, ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ, ΡΕΘΥΜΝΟ BC, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ, Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ, ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ, ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ και ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ,  ενώ στην Β κατηγορία οι ομάδες θα χωριστούν σε δυο (2) ομίλους με γεωγραφικά́ κριτήρια.

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ AOK  XANΙΑ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC AOK  XANΙΑ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ AOK  XANΙΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

8 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. AOK  XANΙΑ

9 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ AOK  XANΙΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ AOK  XANΙΑ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

8 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

9 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ AOK  XANΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΧΑΝΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπό: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ BC

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΝΙΑ BC

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΧΑΝΙΑ BC

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπό: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ BC

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΧΑΝΙΑ BC

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ρεπό: Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΦΗ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΟΦΗ 2

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΦΗ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΦΗ 2

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΦΗ 2

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΦΗ 2

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε.  ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΟΦΗ 2

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

(Επισκέφτηκε 8 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)