ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 6-10/3/2024

06/03/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΟΑ ΧΑΝΙΩΝ48113
09/03/24ΛΙΝΤΟ09:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ5848
09/03/24ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ5232
09/03/24ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ ΚΥΔΩΝ4718
09/03/24ΛΙΝΤΟ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ ΚΥΔΩΝ7345
09/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ666
09/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ6424
09/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ21:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BC6870
09/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ8046
09/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ7755
09/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ7537
09/03/24ΧΑΝΙΩΝ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ6968
09/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΣΚΗΣΗ7559
09/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΣΚΗΣΗ8465
09/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.6548
09/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ5443
09/03/24ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΟΦΗ 24642
09/03/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΧΑΝΙΑ BC6341
09/03/24ΜΕΛΕΣΩΝ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ5671
10/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΟΑ ΧΑΝΙΩΝ6074
10/03/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ8755
10/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΟΦΗ 27246
10/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1AOK XANΙΑ7435
10/03/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΑΟΗ ΟΑΣΗ8232
10/03/24ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.5262
10/03/24ΧΑΝΙΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΧΑΝΙΑ BCΗΡΟΔΟΤΟΣ 24375
10/03/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΡΕΘΥΜΝΟ BC00
10/03/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ6648
10/03/24Β.Α.Κ.11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.4855
10/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ4534
10/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ3180
10/03/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΚΥΔΩΝ2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 24143
10/03/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ3733
10/03/24ΜΕΛΕΣΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ4560
10/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟ BC 38028
10/03/24ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ΟΦΗ 36918
(Επισκέφτηκε 232 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)