ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Στην Αθήνα θα μεταβούν αύριο 23/2/24  οι ομάδες του Αναπτυξιακού της ΕΚΑΣΚ, για να πάρουν μέρος στους τελευταίους   αγώνες της Α φάσης του Ενωσιακού πρωταθλήματος, που διοργανώνει η ΕΟΚ.

Και οι 3 ομάδες της Ένωσης, έχουν σοβαρές πιθανότητες να βρεθούν στους τελικούς των πρωταθλημάτων .

Οι αθλητές και οι αθλήτριες μας είναι :

Κορίτσια

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΜΑΚΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ)
  • ΞΕΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  • ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  • ΤΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΡΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  • ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ).

Αγόρια  2009

  • ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑ)
  • ΒΟΝΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
  • ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ)
  • ΠΑΠΑΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ)
  • ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  • ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  • ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  • ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
  • ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ)
  • ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΚ)
  • ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΚ)

Αγόρια 2008

 Σταμούλος ΔημήτριοςΓ.Α.Σ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
 Κριτσωτάκης ΆγγελοςΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
 Λογοθέτης ΣτυλιανόςΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
 Ροδομαγουλάκης ΓεώργιοςΑ.Ο ΚΥΔΩΝ
 Φραγκόπουλος ΕλευθέριοςΑ.Ο ΚΥΔΩΝ
 Κρητικάκης ΓεώργιοςΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
 Δουγαλής ΣταύροςΑ.Ο.Κ ΧΑΝΙΩΝ
 Τουρτούλι ΆντριανΟΦΗ
 Ηλιάκης ΑνδρέαςΟ.Α ΧΑΝΙΩΝ
 Παπαηλιάκης Γεώργιος ΑΠΜ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣΚΗΣΗ
 Βιτωράκης ΒασίλειοςΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
 Ξανθάκης Αντώνιος Γ.Σ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Οι αγώνες που θα λάβουν μέρος είναι:

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΟΚ# ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΚΓ Κερατέας «Ιωάννης Μέγγουλης»       | 24.02.2024, 16:15 # ΕΣΚΑΣΕ  – ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 Αγοριών)

ΚΓ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                | 24.02.2024, 18:45 # ΕΣΚΑΣΕ  – ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 & U16 Κοριτσιών)

ΚΓ Κερατέας «Ιωάννης Μέγγουλης»       | 24.02.2024, 18:00 # ΕΣΚΑΣΕ  – ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U16 Αγοριών)

ΚΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «Π.ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ» (Σιταποθήκες) | 25.02.2024, 12:00 # ΕΣΚΑΣΚ/ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 Αγοριών)

ΚΓ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ            | 25.02.2024, 13:30 # ΕΣΚΑΣΚ/ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ/ΕΣΚΑΗ – ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 & U16 Κοριτσιών)

ΚΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ» (Ιχθυόσκαλας)         | 25.02.2024, 14:00 # ΕΣΚΑΣΚ/ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U16 Αγοριών)

Συνοδοί:

Υπεύθυνος Αναπτυξιακού προγράμματος  Αγοριών ΕΚΑΣΚ κ. Χιωτάκης Γιώργος.

Προπονητής Αναπτυξιακού : κ. Πετράκης Μιχάλης

Προπονητής Αναπτυξιακού : κ. Κομποδιέτας Κώστας

(Επισκέφτηκε 514 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)