ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ ΑΠΟ 17-19/02/2024

17/02/24ΛΙΝΤΟ09:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2ΟΦΗ 3
17/02/24ΛΙΝΤΟ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΣΚΗΣΗ
17/02/24ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΡΕΘΥΜΝΟ BC
17/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑ
17/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
17/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
17/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
17/02/24ΧΑΝΙΩΝ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΑ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
17/02/24ΧΑΝΙΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/02/24ΧΑΝΙΩΝ13:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
17/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟ ΚΥΔΩΝ
17/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC 1
17/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
17/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ13:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
18/02/24ΛΙΝΤΟ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
18/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
18/02/24ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝ
18/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ10:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18/02/24ΡΕΘΥΜΝΟΥ12:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
18/02/24ΧΑΝΙΩΝ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18/02/24ΧΑΝΙΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
18/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
18/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18/02/24ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
18/02/24ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΚΥΔΩΝ2
18/02/24Β.Α.Κ.13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
18/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ10:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟ ΚΥΔΩΝ
18/02/24ΚΛΑΔΙΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝAOK XANΙΑ
18/02/24ΜΟΙΡΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΜ ΜΕΣΣΑΡΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
18/02/24ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
18/02/24ΜΕΛΕΣΩΝ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΧΑΝΙΑ BC
19/02/24Β.Α.Κ.19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
19/02/24ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
(Επισκέφτηκε 533 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)