Οι αγώνες της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. 18,19 και 20/3/2023.

18/03/23ΛΙΝΤΟ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18/03/23ΛΙΝΤΟ18:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
18/03/23ΛΙΝΤΟ20:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
18/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
18/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ15:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗ 2ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
18/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
18/03/23ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗΧΑΝΙΑ BC
18/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ11:00ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣΑΣΚΗΣΗAOK XANΙΑ
18/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
18/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΟ ΚΥΔΩΝ
18/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΗΡΟΔΟΤΟΣ
18/03/23ΧΑΝΙΩΝ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
18/03/23ΧΑΝΙΩΝ16:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18/03/23ΧΑΝΙΩΝ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18/03/23ΧΑΝΙΩΝ19:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΡΕΘΥΜΝΟ BC
18/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
18/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
18/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
18/03/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ17:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
18/03/23ΑΡΧΑΝΩΝ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣΟΦΗ 1
18/03/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΗΡΟΔΟΤΟΣ
18/03/23ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
18/03/23Β.Α.Κ.10:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
18/03/23Β.Α.Κ.12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC
18/03/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ11:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΧΑΝΙΑ BCΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
18/03/23ΚΛΑΔΙΣΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
18/03/23ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑAOK XANΙΑ
18/03/23ΣΟΥΔΑΣ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΡΕΘΥΜΝΟ BC
18/03/23ΣΟΥΔΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΣΧ 2ΚΥΔΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
18/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ13:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 2ΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
19/03/23ΛΙΝΤΟ15:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2
19/03/23ΛΙΝΤΟ17:00ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΝΙΚΗΤΗΣ 1ΝΙΚΗΤΗΣ 2
19/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 1ΤΑΝΟΣ ΑΠΟΚΩΡΟΝΟΥ
19/03/23ΡΕΘΥΜΝΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC 2ΡΕΘΥΜΝΟ BC 3
19/03/23ΧΑΝΙΩΝ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΟ.Φ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
19/03/23ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑ.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
19/03/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΟΦΗ 3
19/03/23Β.Α.Κ.09:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟ
19/03/23ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΡΕΘΥΜΝΟ BC
19/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
19/03/23ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ15:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
19/03/23ΣΗΤΕΙΑΣ13:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
19/03/23ΣΗΤΕΙΑΣ15:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑΟΗ ΟΑΣΗ
19/03/23ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ14:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19/03/23ΣΟΥΔΑΣ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
19/03/23ΣΟΥΔΑΣ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΧΑΝΙΑ BC
19/03/23ΣΟΥΔΑΣ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΑΟ ΚΥΔΩΝ
19/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ11:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
19/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
19/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΠΟΦΩΡ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
19/03/23ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ12:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΣΚΗΣΗ
19/03/23ΤΟΛ- ΑΛΙΚ/ΣΟΥ12:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19/03/23ΤΟΛ- ΑΛΙΚ/ΣΟΥ14:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
20/03/23ΛΙΝΤΟ19:00ΜΠΑΡΑΖ ΕΦΗΒΩΝ A KAI B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
22/03/23ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
22/03/23ΜΟΙΡΩΝ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
22/03/23ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ20:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ U15 ΑΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
22/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΕΦΟΔΟΥ19:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΦΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟ
22/03/23ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ18:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
22/03/23ΑΛΙΚ/ΣΟΥ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΟΦΗ 2
22/03/23ΑΛΙΚ/ΣΟΥ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΟΦΗ 1
22/03/23ΤΟΛ- ΑΛΙΚ/ΣΟΥ19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
22/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ16:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
22/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ17:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣAOK XANΙΑΑΟ ΚΥΔΩΝ
22/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ19:00ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΦΣΧ 2
22/03/23ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΝΙΩΝ20:30ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΗΣ MIKTO U13 – U12 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΥΔΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑΧΑΝΙΑ BC
(Επισκέφτηκε 1,266 φορές, 1 Επισκέψεις σήμερα)